Wellness Hotel Katalin
8315 Gyenesdiás, Szent István utca 5.
- +36 83 311-324
- +36 83 311-324
- info@hotelkatalin.hu
- http://www.hotelkatalin.hu
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Balaton, Keszthely és Hévíz közelségében családias hangulatban várja a pihenni vágyókat
A Balaton, Keszthely és Hévíz közelségében családias hangulatban várja Önöket 2007-ben megnyílt Wellness Hotel, Gyenesdiáson a strandtól, kikötőtől és Balaton parttól 200 méterre csendes, nyugodt környezetben.Az árak menüpont alatt csak a főszezoni áraink szerepelnek, ott is csak néhány kiemelt lehetőség. Kérje árajánlatunkat!
Nincsenek aktuális akcióink!
Ez a szálláshely nem adott meg árakat.
Szoba (apartman) felszereltsége
ÁgyneműErkély (balkon), teraszFranciaágyFürdőszoba zuhanyzóvalGyerekágyHajszárítóHűtőInternet a szobábanKlíma (légkondicionálógép)Különálló ágyMozgássérülteknek kialakított szobaMűholdas / Kábel TVNem dohányzó szobákPótágySzobaszéf
Általános információk
AkadálymentesFőzési, sütési lehetőségFűtésGrill, tűzrakási lehetőségKonferenciateremLiftRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTranszferWiFi, szélessávú Internet
Ellátás
All inclusiveFélpanzióTeljes panzióVegetáriánus konyha
Sport, mozgás
Asztalitenisz (Ping-pong)BiliárdCsocsó / asztali fociGyerekülés a kerékpárhozGyermekkerékpár kölcsönzésHorgászási lehetőségKerékpár kölcsönzésKerékpár túraszervezésMinigolfTeniszpályaTollaslabda felszerelésVitorlázás
Fizetési lehetőségek
ÁtutalásBankkártyaKészpénzÜdülési csekk
Bababarát szolgáltatások
Babaszék, etetőszékFürdetőkádKerti játékok, homokozóRácsos ágy
Fürdő, medence
Beltéri úszómedenceJacuzziKültéri úszómedence
Szépségápolás
FodrászatKozmetikaManikűr – pedikűr
Parkolás
Parkolás zárt udvarban
Szauna
Finn szaunaInfrakabin
További wellness szolgáltatások
Szolárium
Masszázs
Talpmasszázs
Fürdőkúra
Hydroxeur-kádfürdő
Gyógykúra kezelések
Torna-gyógytorna
- +36 83 311-324
- +36 83 311-324
- info@hotelkatalin.hu
- http://www.hotelkatalin.hu
1,0 km
Diási Havas-Boldogasszony templom
A kápolnát 1894-ben építették, melyet a Havas Boldogasszonynak szenteltek.
1,2 km
Avar történeti kiállítás a Pásztorházban
1,2 km
Darnay Bormúzeum és Szőlészeti Bemutatóudvar
Gyenesdiás legújabb látnivalója a Darnay Bormúzeum és Szőlészeti Bemutatóudvar 2012. november 16-án nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt.
A török kori
1,2 km
Antikkályha magángyűjtemény
A gyenesi 400 darabos öntöttvas antikkálya gyűjtemény egyedülálló az országban.
1,3 km
Gyenesi Szent Ilona kápolna
Gyenesdiáson található Magyarország egyetlen Szent Ilona temploma.
1,3 km
Kerámiaház
A közel 160 éves vályogból épült ház restaurációjára 1992-ben került sor. A régi falakra új tetőszerkezet került a régihez hasonlóan nádból.
1,7 km
Vadlánlik
Ritka természeti képződmény a szél vájta, szobányi méretű barlang, melyet a környékbeliek csak a Vadlánliknak neveznek.
2,0 km
Kőbánya
A Kőbánya mindenképp megér egy kitérőt akár a Nagymezőről, akár a Vadlánlik barlanghoz tett séta során.
2,6 km
Nagymező
A Balaton-felvidéki Nemzeti Park nyugati kapuja kedvelt kirándulóközpontja, a Nagymező.
2,7 km
Festetics-kilátó
A 3 szintes Festetics-kilátóból gyönyörű körpanoráma nyílik a Keszthelyi-öbölre, illetve a Keszthelyi-hegység völgyek szabdalta hullámos felszínére.
